Natjecanje u školama u izradi kreativnih stvari od otpada
Autor: Danijela Jalžabetić, 11. 11. 2019.

U sklopu projekta Pravilno odvoji, čisti grad osvoji organizirano je natjecanje u školama u izradi kreativnih stvari od otpada u kojem je sudjelovala naša škola i Osnovna škola Josipa Zorića. Zajedno sa svojim učiteljima učenici su u tjednu uoči Dana sv. Martina izrađivali predmete od starog otpada – papira, metala, plastike i tkanina, a kao tema su bili simboli našega grada, stara crkva sv. Martina na Martin bregu i dugoselska guska. U Natjecanju su sudjelovali: učenici 4. b razreda s učiteljicom Sofijom Štefanac Klobučar, učenici 4.c razreda s učiteljicom Marijom Turk Sakač, učenici 3.d s učiteljicom Marijom Jug, učenici 3.c s učiteljicom Tihana Lilić, učenici koji pohađaju Male modelare pod vodstvom učitelja Borislava Jurića i pojedinačno učenici viših razreda Ana Rusan(8.a), Marko Marjanović (8.b), Lana Batalo (6.c) i Ema Bijelić (6.c) pod vodstvom učiteljice likovne kulture Martine Gracin. Izrađeni predmeti mogu se vidjeti u predvorju naše škole.