27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

Udžbenici za 2019./2020. školsku godinu
Autor: Branko Goleš, 26. 8. 2019.

Poštovani roditelji,

procedura javne nabave udžbenika je pri kraju i uskoro očekujemo dostavu svih naručenih knjiga. Točan datum podjele udžbenika objavit ćemo stoga naknadno, a sigurno to neće biti prije sredine idućeg tjedna.

Ravnatelj: Branko Goleš