27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

Prijem za učenike osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije za ostvaren sportski uspjeh
Autor: Danijela Jalžabetić, 11. 6. 2019.

U pratnji ravnatelja Branka Goleša i voditelja Denisa Klausa rukometna ekipa naše škole sudjelovala je 10. lipnja 2019. godine na Prijemu za učenike osnovnih i srednjih škola koji su ostvarili zapažene sportske uspjehe. Na taj način naša rukometna ekipa proslavila je 3. mjesto koje je osvojila na državnom Natjecanju u rukometu. Primanje na kojem je bio župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić održalo se u Osnovnoj školi Gradec.  Čestitamo još jednom na ostvarenom rezultatu.