Prijem za učenike osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije za ostvaren sportski uspjeh
Autor: Danijela Jalžabetić, 11. 6. 2019.

U pratnji ravnatelja Branka Goleša i voditelja Denisa Klausa rukometna ekipa naše škole sudjelovala je 10. lipnja 2019. godine na Prijemu za učenike osnovnih i srednjih škola koji su ostvarili zapažene sportske uspjehe. Na taj način naša rukometna ekipa proslavila je 3. mjesto koje je osvojila na državnom Natjecanju u rukometu. Primanje na kojem je bio župan Zagrebačke županije Stjepan Kožić održalo se u Osnovnoj školi Gradec.  Čestitamo još jednom na ostvarenom rezultatu.