27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

Učenici 3. razreda posjetili jezera Ciglana u Rugvičkoj ulici
Autor: Marija Turk Sakač, 6. 5. 2019.

Dana 3. svibnja 2019. godine učenici trećeg razreda sa svojim su učiteljicama posjetili jezera Ciglana (Bajer) u Rugvičkoj ulici u Dugom Selu u sklopu izvanučioničke nastave iz Prirode i društva na temu Vode u zavičaju.

Tamo nas je srdačno dočekao tajnik ŠRD-a Mladen Fuks, koji je najprije s učenicima ponovio znanje o vodama u zavičaju. Slijedio je obilazak jezera uz upoznavanje i prezentaciju živog svijeta u i oko ovih voda stajaćica uz pomoć edukativnih ploča uz jezera. Učenici su zatim obišli prostoriju ŠRD-a koja je prepuna pehara i prepariranih riba ulovljenih u ovim jezerima jezera te saznali mnoštvo informacija o brojnim uspjesima ŠRD-a. Kao šećer na kraju, učenici su pojeli sladoled, sretni što je promjenjivo vrijeme izdržalo bez jačih padalina i niskih temperatura.

Dio onoga što su učenici doživjeli na ovoj izvanučioničkoj nastavi pogledajte na slikama.

Marija Turk Sakač