27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

Održano županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika
Autor: Danijela Jalžabetić, 15. 3. 2019.

Županijsko Natjecanje iz hrvatskoga jezika održalo se 13. ožujka 2019. u OŠ Pavao Belas u Brdovcu. Pod vodstvom naših učiteljica hrvatskoga jezika našu školu predstavljalo je sedmero učenica koje su ostvarile odlične rezultate. U kategoriji sedmih razreda natjecalo se 26 učenika, a u kategoriji osmih razreda 78 učenika. Čestitamo mentoricama i učenicama na ostvarenim rezultatima.

Na Natjecanju su sudjelovale: Lorena Rozić (7.) i Lorena Hranilović (7.) pod mentorstvom učiteljice hrvatskog jezika Ivane Šavuk, Gabriela Vladić (8.) i Lara Ljevar (8.) pod mentorstvom učiteljice hrvatskog jezika Ivone Jeleč, Sara Klarić (8. C), Marija Jurišić (8. D) i Ema Beganović (8. D) pod mentorstvom učiteljice hrvatskog jezika Dijane Držaić.

Učenice su postigle odlične rezultate. U kategoriji sedmih razreda Lorena Rozić zauzela je 4., a Lorena Hranilović 10. mjesto. U kategoriji osmih razreda Sara Klarić zauzela je 2. mjesto, Marija Jurišić 3., Gabriela Vladić 5., Ema Beganović 14., a Lara Ljevar 25. mjesto.

Leon Kociper, Lenox Grđan i Nikola Šulc (6 .c)