Održano međuopćinsko Natjecanje iz Prve pomoći
Autor: Danijela Jalžabetić, 10. 3. 2019.

Pod vodstvom učiteljice TZK-a Ane Srdinić na međuopćinskom Natjecanju iz Prve pomoći koje je održano 9. ožujka 2019. godine ekipa naše škole osvojila je prvo mjesto. U našoj ekipi bili su učenici: Lora Debeljak (7.b), Leo Mikletić (7.b), Karlo Birt (7.c), Josip Blažic (7.c), Nika Martinović (7.c) i Antonija Tomić (7.c). Čestitamo mentorici i učenicima na ostvarenom rezultatu i želimo im puno uspjeha na idućoj razini Natjecanja.