Ukupno: 920206
Humanitarni sportsko-zabavni događaj „Noina staza“
Autor: Krunoslav Sakač, 9. 10. 2017.

Draga djeco i učenici, roditelji, učitelji, poštovani sugrađani i svi ljudi dobre volje i srca,

Osnovna škola „Ivan Benković“ poziva vas da nam se priključite na humanitarnoj akciji „Noina staza“.

Datum: 14.10.2017.

Vrijeme: 10.00 h

Mjesto: OŠ „Ivan Benković“, Hrvatskog preporoda 68, Dugo Selo

Noa Ivić je odličan učenik 4. razreda OŠ „Ivan Benković“ i najveći borac kojeg poznajemo. Noa boluje od cerebralne paralize i od najranije dobi je uključen u rehabilitaciju te on i njegovi roditelji ulažu iznimno puno truda i energije u njegov razvoj i napredak. Sredinom srpnja 2017. Noa je uključen na rehabilitaciju u Polikliniku Glavić. O njegovom trudu, volji i napretku govori sama činjenica da je Noa do zadnjeg dana u prošloj školskoj godini koristio kolica i hodalicu za kretanje, a u dva mjeseca uspio je napraviti prve samostalne korake, naravno uz pratnju svojih roditelja. Noa je puno napredovao, ali sad treba pomoć SVIH NAS! Troškovi preporučenog nastavka terapije iznose od 100.000 do 140.000 kuna. Borac kao što je naš Noa zaslužuje da se ujedinimo i pomognemo mu da samostalno korača svojom stazom života!

PROGRAM „Noine staze“:

08:30 – 09:30 Prijave i podizanje startnih brojeva

10:00 Zajedničko zagrijavanje svih sudionika

10:20 Dječja utrka – I. kategorija: vrtići (200 m)

10:25 Dječja utrka -  II. kategorija: 1.– 4. razredi (400 m)

10:30 Utrka „Noina staza“ – III. kategorija: 5. – 8. razredi (1500 m), IV. kategorija: građanstvo (4000 m)

10:40 – 13:00  Zabavni program (Mario Petreković, plesni klub LANA, zumba, puhački orkestar KUD-a Preporod, DJ)

12:00 Proglašenje pobjednika utrka

13:00 Kraj zabavnog programa i početak humanitarnog malonogometnog turnira (HVIDRA)

Za sve sudionike utrke osigurani su napitci i zakuska, medalje za tri najbolja mjesta M/Ž u svim kategorijama te nagrade sponzora.

Minimalna kotizacija za sve sudionike je 20 kn uplatom na poseban račun OŠ „Ivan Benković“ (IBAN: HR2923600001502170463) ili na sam dan utrke na registracijskom pultu. Kotizacija uključuje startni broj i okrjepu nakon utrke i simbolične medalje. Sve dodatne donacije možete uplatiti na navedeni račun, u školi ili na dan utrke.

Za sve sudionike obavezna je prijava i rezervacija mjesta u utrci do 10.10., a prijave su moguće na mail noinastaza@gmail.com ili u školi osobno. Prijava treba sadržavati ime i prezime, kategoriju utrke.

Sve dodatne informacije možete dobit na kontakt broj škole 099 485 3585.

Vidimo se! Trčimo, hodajmo i zajedno pomozimo Noi!