Ukupno: 920241
Uskršnja prodaja u prostoru Zagrebačke županije
Autor: Danijela Jalžabetić, 6. 4. 2017.

Mali zadrugari Filip Milković i Lorena Rozić, učenici 5. razreda naše škole, u pratnji učiteljice likovne kulture Martine Gracin, 4. travnja 2017. godine predstavili su našu učeničku zadrugu „Martinovac“ na prodajnoj izložbi u prostorijama Zagrebačke županije.

Naša učenička zadruga bila je jedna od 13 sudionika tradicionalne uskrsne prodajne izložbe svih zadruga naše županije u prostorijama Zagrebačke županije u Vukovarskoj ulici u Zagrebu. Tom prilikom posjetio ih je i župan Stjepan Kožić koji je prigodnim govorom ohrabrio sve zadrugare te iskazao zadovoljstvo što su se okupili u tako velikom broju. Učeničke zadruge iz naše županije predstavile su svoje radove na kojima su marljivo radili, a zagrebački župan sve okupljene zadrugare pozvao je na sljedeće druženje zadrugara koje će se održati krajem svibnja u Jastrebarskom.

Katarina Kramer, 7.c

Josip Ratković, 7.c