Održano školsko Natjecanje iz matematike
Autor: Danijela Jalžabetić, 27. 1. 2017.

Školsko Natjecanje iz  matematike održano je u četvrtak, 26. siječnja 2017. godine. Na natjecanju su sudjelovali učenici od četvrtog do osmog razreda. Županijska razina Natjecanja održat će se 28. veljače 2017. godine u OŠ Vrbovec. Donosimo rezultate Natjecanja.

4. razred:

Sudjelovali su: Petar Marić-1. mjesto, Marija Magdalena Klarić, Mia Klarić, Laura Kovačević, Borna  Štefanek, Matea Mišir, Leon Kociper, Jaša Jadin Zdešić , Viktor Baranašić, Antonio Jaković, Šimun Matek.

5. razred:

Sudjelovali su: Vito Stjepan Ćavar- 1.mjesto, Lorena Rozić, Josip Ivić, Karlo Birt, Kaleb Golić, Luka Zlatkov, Matej Dragun.

6. razred:

Sudjelovali su: Sara Klarić- 1. mjesto, Magdalena Gradečki, Vlado Remenar, Ema Beganović, Gabrijela Vladić, Lara Ljevar, Martina Brnjaković, Marija Jurišić, Nikolina Josipović, Ivan Tomislav  Marijan.

7. razred:

Sudjelovali su: Nika Gavranović – 1. mjesto, Martin Barilić, Sven Paradžik.

8. razred:

Sudjelovala je Dora Nasta Rabić- 1.mjesto.

Čestitamo učenicima na uloženom trudu i otvarenim rezultatima.