Ukupno: 920147
Predstavnici naše škole nastupili na susretu Odbojkaške učiteljske lige u OŠ Rugvica povodom Dana učitelja
Autor: Krunoslav Sakač, 10. 10. 2016.

Sportski pripremljeni i vrlo motivirani predstavnici naše škole u subotu, 8.10.2016. su nastupili na susretu Odbojkaške učiteljske lige u OŠ Rugvica povodom Dana učitelja.

Na susretu je nastupilo devet osnovnih škola.

Naši predstavnici su na  terenu igrali u dvije postave koje su  se izmjenjivale.

Naš sastav: Željka Šoštarčić Lauš, Marija Gorički, Nikolina Piršljin, Dajana Živković, Larisa Kramer, Valentina  Tomašić, Ana – Marija Horvat, Ivan Turk, Niko Šokčević, Borislav Jurić, Krunoslav Sakač, Denis Klaus te ravnatelj Branko Goleš.

U četiri odigrane utakmice naših predstavnika postignuta je jedna pobjeda i tri poraza te na kraju susreta je OŠ Ivan Benković bila šesta.

Zadovoljni odigranim utakmicama, lijepim i sportskim susretom s učiteljima iz ostalih škola te organizacijom škole domaćina naši predstavnici će nastaviti s pripremama za neke buduće susrete.

Čestitke OŠ Velika Mlaka, OŠ Pušća, OŠ Brdovec na osvojenom prvom, drugom i trećem mjestu.

Zahvala ravnatelju OŠ Rugvica te njegovim djelatnicima na izvrsnoj  organizaciji i gostoprimstvu.

SLIKE

Tekst i fotografije: Sofija Štefanac Klobučar